Blog byl založen 16.5.2009

Chcete se stát mím sbénkem CLICK

Srpen 2009

5angels v Chodově

30. srpna 2009 v 11:56 | Majtelka blogu-Kiki

Ahojky takže holky byly v CHodově.Tyto videa jsem našla na youtube.com .Ten den kdy měly vystoupení jsem byla já s rodiči na Sychrově tam se pořádají každý rok skotské hry.Tak a konec Sychrova a těd už videa:


Angee v dalších reklamách

30. srpna 2009 v 11:43 | Majtelka blogu-Kiki |  Videa


Dianka v Kids Dalmateens

30. srpna 2009 v 11:38 | Majtelka blogu-Kiki

Zdroj na obrázku!!

//<![CDATA[ setImgWidth(); //]]> //<![CDATA[ setImgWidth(); //]]>


5angels-focení kalendáře Život Dětem

30. srpna 2009 v 11:34 | Majtelka blogu-Kiki |  Videa

5angels-článek

30. srpna 2009 v 11:32 | Majtelka blogu-Kiki |  Ostatní

Dívčí skupina 5angels se stala od 1.září 2009 tváří občanského sdružení Život dětem a projektu Blesk Srdce pro dětiPět andílků pěvecké a taneční skupiny 5angels Angelina, Míša, Nikola, Tereza a Vendy se rozhodlo pomáhat vážně nemocným, handicapovaným a opuštěným dětem v České republice. Jedná se o krásné spojení, kdy se velmi talentované dívky rozhodly nejen těšit své fanoušky, ale také pomáhat.

Usměvavé sluníčko o.s. Život dětem a logo projektu Blesk Srdce pro děti bude zdobit mola koncertů, kde dívky vystupují, fanoušci se mohou zapojit zasílám dárcovských sms ve prospěch projektu a část výtěžků z aktivit skupiny poputuje na pomoc vážně nemocným, handicapovaným a opuštěným dětem. V současné době dívky připravují návštěvu nemocných děti v nemocnici a dětí v dětském domově. Součástí návštěvy v domově bude také vystoupení andílků, kteří chtějí opuštěné děti rozveselit a dodat jim svým vystoupením elán a chuť do života. V přípravě je muzikálové show, výroba sbírkových předmětů pro projekt Blesk Srdce pro děti a spoustu dalších aktivit, které velmi potěší nejen rodiče dětí, kteří se o pomoc na projekt Blesk Srdce pro děti obracejí, ale také nemocnice a dětské domovy spolupracující s o.s. Život dětem, které s deníkem Blesk na projektu pro děti pracuje již druhým rokem.

Dívčí skupina 5angels je o tanci, energii a radosti ze zpívání. Dívky těší své fanoušky rytmy disco a R\'n\'B. Holky se skvěle doplňují a zpět i tanec si náramně užívají. Dívky tancují a zpívají od malička a ve svém životě se již do charitativních projektů zapojily, teď když jsou již známější splnily si svůj sen pomáhat jako skupina.

V nejbližší době 5angels vystupuje na benefičním večeru Bona Mente, který pořádá o.s. Život dětem k 10. výročí od svého založení, dne 29.10.2009 od 20.00hod. v divadle Hybernia, dále můžete 10.října navštívit krásné muzikálové hudební show 5angels - Tajemství v Hradci Králové a 12.11 v Českých Budějovicích. Na všech akcích na vás čekají neočekávané zážitky a pokaždé se setkáte s projektem Blesk Srdce pro děti, kdy pro jednotlivé postižené děti poputují penízky ve prospěch projektu. Podrobné informace o spolupráci naleznete na webových stránkách www.zivotdetem.cz a www.5angels.cz.

Jedná se o velmi ojedinělé a milé spojení, kdy děti pomáhají dětem. Pět andílků se rozhodlo rozdávat radost, lásku a potěšení dětem, které se potýkají se svými nelehkými osudy. Děkujeme 5angels a budeme se těšit na další informace.


Míša-Fotenky

27. srpna 2009 v 18:39 | Majtelka blogu-Kiki |  Míša


Niki-nááádherná fotenka

27. srpna 2009 v 18:20 | Majtelka blogu-Kiki

Zdroj na obrázku!!


První kontrola SB-KONEC!!!

24. srpna 2009 v 16:45 | Majtelka blogu-Kiki |  eSBénka

Ahojky lidičky mám pocit že jsem skoro vůbec nechodíte hlavně myslím mé SBtakže sem dávám kontrolu je vás přesně 13.Takže pište do komentářů svoje přezdívky co máte u mě na blogu takže máte čas do 1.9.2009.Když napíšete svou přezdívku budete škrtnuti jako že jste se ohlásili ti co zůstanou v tomto článku zapsáni tak si je mažu a ten kdo se nepřihlásí do požadovaného času mažu si ho.JInak ten kdo napíše že se zapisuje tak ho mažu ze seznamu a komentík též,aby toho nebylo moc.Ten kdo má pozastavený blog tak bude mím sb pořád.
5angels-videa z Třebíče

24. srpna 2009 v 16:14 | Majtelka blogu-Kiki |  Videa